piątek, 24 maja 2013

Cumplimiento de los sueños

¡HOLA!
   

Czyli spełnienie marzeń. 
Macie listę rzeczy, które chciałybyście zrobić? Pewnie, każdy taką ma. Moja jest całkiem długa. Zawiera zarówno możliwe do spełnienia pragnienia, jak i te całkiem wyjęte z kosmosu, chociaż nie dotyczące opuszczenia naszej planety. Muszę podzielić się z Wami tym niezwykłym w moim życiu wydarzeniem. :) 
Każdy z nas ma książkę, do której wraca kilkakrotnie, a każde kolejne spotkanie z bohaterami przeżywa wciąż tak samo albo jeszcze bardziej. "Jeździec Miedziany" Paulliny Simons jest absolutnie najlepszą powieścią, jaką w życiu przeczytałam. Co prawda, ja tej książki nie przeczytałam. Ja ją wchłonęłam jak gąbka. Przebrnięcie przez siedemset stron zajęło mi dwa dni bardzo mroźnej zimy, co tylko ułatwiło mi wczuć się w sytuację bohaterów. W jednej chwili śmiałam się, a w drugiej ryczałam jak bóbr. Jest to jedna z niewielu książek, które tak fizycznie przeżyłam. 

Myślałam, że spotkanie z moją ulubioną pisarką znajduje się po prawej stronie listy. Do czasu, a konkretniej do soboty. Spotkanie z Paulliną Simons odbyło się podczas Warszawskich Targów Książki w ramach promocji jej najnowszej książki w naszym kraju. Oczywiście nie zabrakło, a nawet było najwięcej pytań dotyczących jej najpopularniejszych książek, czyli trylogii o Tatianie i Aleksandrze. Paullina Simons okazała się dokładnie taką, jaką ją sobie wyobrażałam. Niezwykle ciepła,  sympatyczna, inteligentna i niezwykle otwarta na czytelników. 
Każdy z przybyłych fanów otrzymał imienny autograf oraz doświadczył chwili osobistej rozmowy z autorką. Nie mogłam się zdecydować, którą z jej książek wybrać, więc na spotkanie wzięłam wszystkie trzy, które posiadam - "Jeźdźca Miedzianego", "Tatianę i Aleksandra" oraz "Ogród letni". Paullina była tak miła, że bez wahania podpisała wszystkie. :)
Wystarczy kilka słów, aby ukochana książka stała się milion razy cenniejsza. Jedno jest pewne: usłyszeć od ulubionej pisarki, że widząc Ciebie, poczuła inspirację do napisania nowej książki - bezcenne! :D

 
Kto jest Waszym ulubionym pisarzem? Udało Wam się z nim spotkać? :)

4 komentarze:

 1. niemożliwe nie istnieje i wiem, że marzenia się spełniają
  cieszę się, że Twoje także
  ja w październiku lecę do Danii na koncert Hurts i już nie mogę się doczekać!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta myśl ewidentnie kojarzy mi się z Twoim blogiem. :D koniecznie daj znać, jak było. na pewno będzie super. :)

   Usuń
 2. Świetna sprawa, zarówno spotkać się z ulubionym autorem, jak móc skreślić coś z listy! I to z tej mniej prawdopodobnej kolumny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rzeczywiście niezapomniane przeżycie. zwłaszcza, że nigdy nawet nie przypuszczałam, że coś takiego się wydarzy. :D

   Usuń

Jestem ogromnie wdzięczna za Wasze komentarze. Czytam wszystkie. :)
Na wszelkie pytania staram się zawsze odpowiadać, a na blogi komentujących zaglądać.
Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem - podpisz się. Będzie nam łatwiej. :)
Komentarze obraźliwe, wulgarne, pisane wyłącznie w celu autoreklamy oraz szeroko pojęty spam - będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...